top of page

Hizmetlerimiz

Stratejik Pazarlama

ve

Markalaşma

Mağazacılık ve

Satışları

Arttırma

Proje, Etkinlik

ve

Organizasyonlar

Eğitimler ve Etkinliklerde Konuşmacılar

Dijital Hizmetler ve

Farklı İçeriklerin

Üretimi

STRATEJİK PAZARLAMA VE MARKALAŞMA

Başarılı pazarlama iletişimi programları, mevcut bütçenizi hedeflerinize en uygun ve en verimli şekilde değerlendirmenizi, fırsatlardan yararlanmanızı sağlar.

Özellikle sınırlı bütçelerle yapılan tanıtımlarda,  iletişim yönetimi uygulamaları, reklamdan daha etkin ve inandırıcı rol oynamaktadır. Biz bu noktada, entegre pazarlama iletişimi konusundaki deneyimimiz ve farklı bakış açımızla sizi hedeflerinize ulaştırmak için gerekli stratejik planlamaları hazırlayıp uygulamaktayız.

 

Firmamız, yıllardır birçok ulusal ve uluslararası şirkete ve kuruluşa "Stratejik Pazarlama ve İletişim Danışmanlığı" hizmetleri sunmaktadır. Özellikle lüks tüketim ve mücevher sektöründe uzmanlaşıp, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarla, pazarlama konusunda benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre danışmanlık, araştırma, medya ilişkileri, tanıtım faaliyetleri, çalışan/üye/bayi ilişkileri, hükümet ilişkileri, finansal ilişkiler ve özel vakalar gibi alanlarda çalışarak, işletmenizin pazarlama faaliyetlerini en etkili şekilde yönetmenize destek veriyoruz.

 

İletişim, bir firmanın başarısını veya başarısızlığını etkileyen kitlelerin, firma ile bağlarının sürekli ve verimli şekilde kurulmasını belirli stratejilerle tanımlar ve yönlendirir. İletişim yönetimi planlanırken amaçlanan, kurumun en iyi şekilde tanıtılması ve dolayısıyla kuruluşun karlılık oranlarına katkı sağlanmasıdır. Entegre pazarlama iletişimi, hedef kitlenin analizini yaparak ihtiyaçlarını ve ilgisini belirler ve bu amaçla uygulanacak pazarlama faaliyetlerini, satış ve pazarlamayı destekleyecek kısa ve uzun vadeli projeleri geliştirir. İlgili departmanların iletişim odaklı çalışmalarına destek vererek marka yaratılması ve konumlandırılması çalışmalarını planlar.

 

Biz, sizin için özel olarak tasarlanmış iletişim stratejileriyle kuruluşunuzun en iyi şekilde tanıtılmasını ve karlılık oranlarınızın artmasını hedeflemekteyiz. İşletmenizin itibarını güçlendirip, marka bilinirliğinizi arttırmanızı ve müşterilerinizle sağlam bağlar kurmanızı destekliyoruz. 

 

Hedefimiz, bütçenizi en verimli şekilde kullanmanıza, pazar fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak ve rekabet avantajı elde etmenizi sağlamaktır.

branding.jpg
Nişan yüzüğü

MAĞAZACILIK VE SATIŞLARI ARTTIRMAK

Farklı çalışmalar ve projelerle potansiyel müşterilerinizi mağazanıza çekin. 

Mağaza personelinin verimini yükselterek ve hedef müşteri kitlesini çekerek satışları zirveye taşımanıza destek oluyoruz. İleri düzey stratejiler ve kişiye özel çözümler sunarak, mağazanızı sadece bir alışveriş noktası değil, müşteri deneyiminin merkezi haline getirerek başarıyı sağlıyoruz.

Perakende sektöründe dönüşüm sağlamak ve rekabet avantajı elde etmek isteyenlere özgün çözümler sunan bir hizmettir..

IMG_6015.jpg

PROJE, ETKİNLİK VE ORGANİZASYONLAR

Etkileyici ve farklı projelerin ve organizasyonların planlanması konusunda uzmanlaşan ekibimizle yanınızdayız..

 

Farklı ve yenilikçi bir yaklaşımla, müşterilerinize olağanüstü deneyimler sunan projelerle müşterilerin beklentilerini aşmayı hedefler. Yaptığı çalışmalarda inovasyonu teşvik eden ve sınırları zorlayan firma, farklı sektörlerdeki markalara özel etkinlikler, konferanslar ve organizasyonlar düzenler. 

 

Üretilen projeler, göz kamaştırıcı deneyimler sunarken hedef kitlenin dikkatini çekmekte ve müşterilerin markalarını benzersiz bir şekilde tanıtmalarını sağlamakla kalmayıp, firmanın hedeflerine ulaşmasını odağına konumlar. 

 

Hedefimiz, bütçenizi en verimli şekilde kullanmanıza, pazar fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak ve rekabet avantajı elde etmenizi sağlamaktır.

EĞİTİMLER VE ETKİNLİKLERDE KONUŞMACILAR

Ulusal ve uluslararası platformlarda birçok önemli konferansta ve etkinlikte konuşmacı olarak yer almanın tecrübesiyle eğitim ve projelerinize katkıda bulunuyoruz.

 

Araştırmacı kişiliğimiz, bilgi birikimimiz ve çalıştığımız ekibimizin akıcı konuşma becerileriyle yıllardan beri izleyenlere ilham kaynağı olmayı hedefledik. Sektördeki güncel trendleri takip etmemiz ve etkileyici sunum yeteneğimizle katılımcılara verilen konu üzerinde en güncel ve farklı bilgileri sunmaktayız.

 

Seminerlerimizde, perakende satış, mücevher taşları, pazarlama, iletişim, liderlik, marka stratejileri ve mücevher sektörüyle ilgili geniş bir yelpaze sunuyoruz. İlgi çekici sunumlarla, katılımcıların konuyu hızla algılamasında ve başarıya giden yolda ilerlemesinde önemli bir rol oynamayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız, katılımcıları bilgilendirmek, ilham vermek ve stratejik düşünmeye teşvik etmek amacıyla özenle tasarlanmıştır.

seminerler4.jpg

DİJİTAL HİZMETLER VE

FARKLI İÇERİKLERİN ÜRETİMİ

Eşsiz içeriklerle firmanızı rakiplerinizden ayırın...

 

İlgi çekecek içeriklerin üretimi ile, firmaların pazarlama stratejilerindeki önemli bir araç olan sosyal medya ağlarının ve yayınların gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz. 

Uzmanlığımız ve deneyimimizle, firmaların ve yayınların içerik üretimi konusunda başarılı bir şekilde yol almalarını sağlıyoruz. Birlikte, markanızın hedef kitlesiyle bağlantı kurmanızı, etkileyici ve etkili içeriklerle markanızı güçlendirmenizi sağlayacak stratejileri geliştiriyoruz.

 

Yapılan araştırmalar, 10 zengin kişiden 7'sinin bir sosyal ağa üye olduğunu ortaya koyuyor. Bu sonuç, firmalariçin kaçırılmaması gereken bir fırsat ve pazarlama yöneticilerinin göz ardı etmemesi gereken bir etken. Doğru konumlandırma ve içerik stratejileriyle bu gelişmeden maksimum düzeyde yararlanılması gerekiyor. Sosyal medya ağlarında doğrudan tüketiciye ulaşma, samimi ve kişisel iletişim imkanı sunuyor. 

Farklı Bakış Açıları için
Bugün İletişime Geçin

bottom of page